Jirka K

Wine pro Android

Hledal jsem na netu wine pro android (můžete pustit exe i v androidu) ale nenašel. Pokud někdo našel byl bych rád za odkaz. Díky

Nejlepší odpověď
Mia.F

Existuje DosBox pro Android, ve kterém můžete pustit exe určené pro MS DOS. Emulátor pro exe určené pro moderní Windows bohužel pro Android není.

Další odpovědi
Bedy

Ne, nic takového není – už jen z toho důvodu, že Android je primárně stavěn pro zařízení s mobilním procesorem, naopak Windows pro x86-x64, což je naprosto odlišná architektura.
Android pro x86-x64 sice existuje, ale to by si snad do počítače nainstaloval jen zoufalec. Windowsy pro mobilní zařízení jsou, ale ty jsou jiné – jsou to ta Windows RT pro tablety nebo Windows Phone pro mobily.