Vojtkoj

Windows XP Service Pack 3

Dobrý den,stáhla jsem si do PC Windows XP x86 service pack 3 a při jeho instalaci se počítač sekl.Dala jsem vypnout a pak zapnout a píše mi to chyba při čtení disku, restartujte pomocí ctr+alt+del – poté se ale nic nestane, objeví se nová hláška. Můžete mi prosím poradit co dělat?

Nejlepší odpověď
Hlada

Vypadá to na nakopnutou tabulku MBR. Zkuste pro začátek opravit systém pomocí instalačky. Spusťte instalaci a po odsouhlasení licenčních podmínek zvolte R. Málokdy to pomůže, je to ale jednoduché a nic se tím nedá zkazit. Data a programy zůstanou. Rozhodně zatím disk neformátujte.