picnimok

Windows Vista-kodeky, atd..

Dobrý den, mám nový „notas“ s vistou..stahuju filmy, ale nelze přehrát, a když tak kostičkovaně..co si mám stáhnout, nebo povolit, jaký přehrávač?..jsem bezradný:-)
Doplňuji:
Děkuji
GangstaHelper..byly to ty kodeky

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Symptomy, co popisujete, nejsou příliš obvyklé, ale poradím kodeky, co vždycky, a sice k-lite (http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/kodeky/kli­tecodecpack/?g[hledano]=k%20li­te&g[oz]=5.7.0&g[up]=Fu­ll).
Před instalací odinstalujte všechny současné kodeky.
Jako přehrávač by měl Windows Media Player vystačit (i když ten, co se objevil ve Vistě se mi příliš nezamlouvá).

Je taky možné, že nemáte v pořádku ovladače grafické karty.