Miroslavst

Windows SP2

Prosím, kde zjistím, jestli mám aktualizaci XP SP1, 2 nebo 3?
Je to někde napsaný?
Myslel jsem, že to je ve vlastnostech tohoto počítače, ale tam nic uvedeného není.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nabídka – start – windows update – prozkoumá to počítač a nabídne chybějící aktualizace.
Zároveň je tam záložka – historie aktualizaci-. Je to na této stránce.
http://www.up­date.microsof­t.com/windowsup­date/v6/defau­lt.aspx?ln=cs

Ještě jednu možnost zobrazení aktualizací mám.
Pro odinstalovávání programů mám nainstalovaný program Absolute Uninstaller.
Tento program zobrazuje i aktualizace a nabízí i jejich možnost odinstalování.

V OS by to ale mělo jít taky. Jenom se musí někde ( nevím kde-nepoužívám to) nastavit zobrazit neviditelné soubory.

Další odpovědi
NickD

Start/Ovládací panely/Systém a zabezpečení/Systém
Nebo pravým na Tento počítač/vlastnosti
A tam najdete software který máte nainstalován,ser­vispack včetně konfigurace.

GangstaHelper

Nejrychleji Win+Pause

*Také můžete mít Windows bez service packu.