windows media player-mám film, který se mi zobrazuje v poměru stran 4:3, ale má být v poměru 16:9, jak to můžu změnit?

Nejlepší odpověď
beer

Zkoušel jsem v něm hledat (nepoužívám na filmy), nenašel. Co tak VLC media player ? Ten to umí, i HD, je česky, přehraje naprosto vše..
Počkej, možná se ozve někdo zkušenější s WMP.

Zatím se mrkni na ten VLC:
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/vlc-media-player/

Další odpovědi
MacChill

měl jsem stejný roblém když jsem stříhal video po vyrenderování, vždy se mi zobrazoval zmáčklý, pomohlo až vyrenderovat do jiného formátu..

V tvém případě bych zkusil změnit přehrávač ten WMP je problémovej