Bonaci

Jak nastavit na Windows 8(.1), aby se zobrazovala hesla?

Jak nastavit na Windows 8(.1), aby se zobrazovala hesla ?
Nebo rovnou, aby se automaticky doplňovala, či je systém po mě vůbec nechtěl ?
Doplňuji:
EDIT : Doplňovat a zobrazovat hesla po celém systému Windows 8.

Odpovědi
setapouch

Jaka hesla, kam?
Doplňuji:
Uzivateli nastavit prazdne heslo. Uzivatele dat do lokalni skupiny Administrators. V prohlizeci povolit zapamatovani hesel. Tak se zbavis naproste vetsiny hesel. Pro zbytek pouzivat spravce hesel, napr. KeePass.

Tohle jde proti vsem zasadam bezpecnosti, takze v zadnem pripade nedoporucuju. Mimochodem, posledni typy malwaru se zameruji prave na spravce hesel.

Jeste jednou, v zadnem pripade nedoporucuju takto pocitac nastavovat, je to stoprocentni jistota prusvihu.

střevo

Máš přeci v prohlížeči možnost doplnňování hesla, a na zobrazování existujou programy.

zelí

Jak udelat abych se kdyz se prihlasuju nemusel zadavat heslo?

jáára

to je sebevražedné jednání. jednou to poznáš