Plha

Windows 8 problémy s Office

Mám problém s windows 8 konkrétně s office 2010. Když chci nainstalovat office 2010 tak napišu Product key a napíše mi to že Product key není podporován pro tuto verzy. Mám nový počítač vše je legálně. Nevíte co stím? Za odpověd Děkuju.

Odpovědi
huxa

vážně to je office 2010?
zkus ho odinstalovat a napsát na microsoft podporu a zkus naistalovat ten office, který jsi dostal při zakoupení klíče. jestli jsi toto dělal, zkus jej updatovat, jestli to nepomůže, napiš na microsoft podporu (komunikace je přes jejich IRC chat a odepíšou velmi rychle, měli by to vyřešit)

Bedy

Ono je možné, že instalujete špatnou edici – ono je rozdíl mezi verzemi Professional či Pro studenty a domácnosti apod.
Také se podívejte na verzi, tuším, že existuje i 64bitová verze. Vím, že i řada lidí tam píše product key co mají na štítku s Windows.

Takže si prosím tohleto všechno zkontrolujte.