tomvot99

windows 8 – ovladače

ahoj,
zrovna jsem si nainstaloval Windows 8 a zjistil jsem, že tam asi nemám žádné ovladače.
Je to možné? :D Naříklad mi nefunguje wifi, ale když se připojím kabelem, tak to jde. Potřebuji nutňě sehnat ovladač na wifi nebo to nějak vyřešit… Už jsem zoufalý, furt hledám na internetu a nic nemohu najít. Dále mi také nefunguje hudba nechápu čím to je protože něž jsem nainstalovat Windows 8, tak to všechno šlo.
Potřebuji pomoct !
Díky předem !!!! za pomoc a například nějaký odkaz na stažení ovladačů?
Doplňuji:
Můj notebook :
Acer Aspire (víc není v počítači ve vlastnostech)

  • Intel core i5
  • 64 bit os
  • ram 8gb

Odpovědi
anonym

Reinstalací Win jsi – pochopitelně, původní instalaci (včetně ovladačů) smazal…
😉
Ale nikdo ti neporadí, pokud nebude vědět, jaký máš HW – tedy typ wifi, zvukovky atd. Pokud máš notes, je to jednodušší…
Doplňuji:
Pááánaboha – Acer Aspire je řada notesů,ne konkrétní typ!!! Typ je napsaný zespod notesu na výrobním štítku!!
Ale OK – http://www.acer­.cz/ac/cs/CZ/con­tent/support – tady si můžeš svůj konkrétní typ najít (jak – http://global-download.acer­.com/SupportFi­les/HelpDoc/hel­p.aspx?LC=cs&BC=­Acer ) a stáhnout…

badisko

No kdyby jsi napsal …alespon co mas za notas .>>> ze ti nefunguje hudba ? chybi ovladac ......bez nazvu tveho PC muzeme jen tezko najit ovladace ..a nerikej ze mas napr… HP..nebo lenovo ..potrebujem presny nazev treba >> HP pavilion n900 atd <<… navic win 8 je celkem novy OS… takze na vsechny komponenty v PC ovladace pro tento system byt nemusi …
Nejsi dnes jediny kdo resil presne tuto vec …nejakej trouba dal na starej PC…win 8 a pak se strasne divil ze mu to nefacha a v novem PC jo .....

badisko

cele info je zespoda notebooku…

badisko

mrkni se zde … http://us.acer­.com/ac/en/US/con­tent/drivers