EddieCZ

Když dám tovární nastavení na win 8.1 zůstanou mi tam ovladače?

Když dám tovární nastavení na win 8.1 zůstanou mi tam ovladače ? Nebo záleží na výběru „smazat jenom moje soubory“ nebo „smazat celý disk“ viz. http://www.fo­to.ijacek007.cz/dis­playimage.php?pid=134­44&fullsize=1. Pc mám původně koupený s win 8 bez cd a se speciálním oddílem od HP „recorvery image“ (cca 10GB) bude tento oddíl zachovám a vrátí se systém zpět na win 8 nebo zůstane na win 8.1 ? děkuji

Odpovědi
McArthur

Dáte-li tovární nastavení, tak se z HP Recovery Image oddílu nainstalují původní Windows 8 s původními programy. Pozor, smažou se i Vaše data!

Na tovární nastavení notebooku + přechod na Windows 8.1 a aktualizace si dejte jeden celý den a druhý den si dejte na obnovu ostatních programů a dat.