bolak

Windows 7 – vypnutí automatické maximalizace okna při přesouvání na okraj displeje

Potřeboval bych ve Win7 zrušit, aby se mi okno automaticky maximalizovalo, když ho přesunu na okraj obrazovky. Kde to najdu v nastavení?

Nejlepší odpověď
Noga

Ovládací panely > Usnadnění přístupu > Centrum usnadnění přístupu > Usnadnit používání myši > zatrhnout „zabránit automatickému uspořádávání oken při přesunutí na okraj obrazovky“

Zdroj: http://www.pcwor­ld.com/article/220222/W­indows.html

bolak

Noga: paráda