Beer4Real

Windows 7 rada

Pokud si nainstaluji nelegální kopii Windows 7 do pc tak za nějaký čas mi vyskočí okno ať si to zaregistruji a pak přestane systém fungovat úplně.
Je nějaký funkčí návod na to jak to obejít, případně nějaký nástroj co to umí.
Slyšel sem že jít by to mělo, ale víte někdo jakým postupem?
Doplňuji:
potřebuji to na pevné pc, jestli to pude tak ten odkaz na pomocný soft pošlete do zprávy. Dík

Nejlepší odpověď
Bedy

Nelegální systém je mnohem zranitelnější vůči virům a podobným hrozbám a je méně stabilní, protože není aktualizován. I sebelepší antiviry a podobné nedokáží nahradit pravidelně aktualizace.

Proč si radši nenainstalujete operační systém, který je zdarma a je taky v češtině? Mohu doporučit Xubuntu Linux nebo Kubuntu Linux. Oba, jak jsem psal, jsou v češtině, ZDARMA a výhodou je i to, že si počítač nemusíte brzdit antivirem a jinými anti-(spyware,…), nemusíte pravidelně defragmentovat a čistit disk, nemusíte čistit registr – počítač se nebude zpomalovat tak jako se Windows časem zpomalují.

Xubuntu stáhnete zde: www.xubuntu.cz, v případě, že si vyberete Kubuntu, mrkněte na www.kubuntu.cz
Ty linuxy (lépe řečeno linuxové distribuce) jsou jak ve verzi 32bitoé, tak i 64bitové.
Doporučuju se podívat určitě na http://wiki.u­buntu.cz/p%C5%99e­chod_z_window­s_na_ubuntu, kde najdete informace o přechodu z Windows na Ubuntu (platí to i pro Xubuntu, Kubuntu a ostatní *buntu).
Tam najdete spoustu informací o Linuxu a najdete tam určitě odpovědi na spoustu Vaších otázek.

Jinak mrkněte na www.linux.cz

Další odpovědi
anonym

Ano půjde to, záleží jestli máte notebook, nebo pevný počítač. Mám utilitu které toto všechno zvládá, ale nevím jestli to není již warez sem dávat. Co se týče notebooku tak tam musíte sehnat OEM klíč, neboli je to klíč který je použitelný na více notebooku. U pevného počítače je to složitější. Tam je nutností udělat zásah do běhu systému, je nutné odebrat aktivační soubor, změnit pár registrů a odebrat mnoho souborů. Co bych ale doporučil tak OEM klíč to jistí, jelikož mému kamarádovy který mám notebooku 2 roky, tak mu to jede jako hodinky.