deny555

Windows 7 home premium

Mám win7 a myslím,že jsou stejně dobré jako win xp.Zajímalo by mě jaký názor a zkušenosti mají i ostatní.Díky.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Rychlost – stále ne.
Vzhled – Pěkný (vzhled NENÍ prostředí!)
Prostředí – děs a hrůza
Jádro – testoval jsem jen RC1 a to pár dní, takže nedovedu moc posoudit, pár problémů bylo (kompatibilita, a to ještě chvíli bude, s některými programy a hrama se to asi ani nezlepší).

Takže stejně jako Vista – nový uživatel PC si bude připadat normálně, zkušený uživatel si bude připadat jako v jiném (horším) světě.

Další odpovědi
Retko

Windows 7 je vyborny. Rychly, s dobrym prostredim. Nabizi hodne ruznych vylepseni narozdil od XP. S problemy s kompatibilitou jsem se setkal snad 2× a i to jen u nejakych malickosti, ktere jsem i tak vyresil s pomoci programu Virtual XP.
Jsem s nima mnohem vice spokojeny nez s XP. Nabizi dobre nastroje pro ovladani a urychleni navigace a prace s pocitacem vubec.
Hry jsem moc nezkousel, takze nemuzu soudit. Ale v recenzi jsem videl ze 64bitova verze bude rychlejsi nez XP, zatimco 32 tak na stejno. O Viste nemluvim, ta je ve vsem mnohem pomalejsi.

Tak tedy na zaver – myslim si ze je to dost povedeny system. Mozna az se doladi nejaky mouchy, tak tu i nekolik let pobude jako uz umirajici XP.

PS. Mam Windows 7 Ultimate. (Mozna prave ta premium bude horsi o neco)