Bublinnka

Windows 7 a stahování programů

Mám Windows 7, 64bit, chci si stáhnout Skype, ale před stahováním mi Chrome napíše že by program mohl poškodit počítač. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Než soubor stáhnete, tak není možno jej project antivirem, zda je čistý a proto je ta hláška tak univerzální.

Pokud stahujete z oficiálních zdrojů nebo, alespoň ze známých donwload serveru (slunecnice, stahuj, studna, download.com) tak nákaza virem je minimální.

Další odpovědi
casey

pokracovat

RomanP

Skype je vir tak proto to píše že vám to poškodí počítač

arygnoc

skype není produktem fy. Microsoft.
Tato firma veškeré software, které není jejím produktem, považuje za virus.