tableťák

Windows 10 – zálohovat, nebo ne?

Zdravím, pokud budu upgradovat na desítky, ztratím data (hry, dokumenty…) nebo ne? A čím to je, že je můj ntb kompatibilní, ale zatím ještě nedostal nabídku? :) Díky

Odpovědi
Reezo

Já bych doporučil vůbec neinstalovat.

beer

Pokud vše proběhne úspěšně, data neztratíš. Dokonce se můžeš do jednoho měsíce vrátit novým tlačítkem k systému původnímu – pak už ne. Přesto bych ale zálohu raději doporučil.
Pokud nabídka nepřišla je možné, že není v pořádku úplně vše a dotaz bych proto směřoval na Microsoft.
Něco více zde http://techne­t.idnes.cz/vse-o-prechodu-na-windows-10-d0v-/software.aspx?c=A150716­_171020_softwa­re_nyv

jmhad

Taky bych souhlasil s reezo – nic moc, někdy nejde vůbešc spostit a musím vypnout „na tvrdo“, odinstaloval se HP a nyní nejde TrayApp atd. Ale nic jsem nezálohoval, vše se zachovalo,tedy kromě tiskárny HP,ale ta s tím počítá

Hykam

Zálohovat nic nemusíš, pokud proběhne vše, jak má.
Nabídku jsi nedostal z důvodu nenaistalované aktualizace, u Win7 je třeba SP1 a u Win8 je třeba aktualizace na Win8.1

Určitě bych se upgradu nebál, mám Win10 už na pc i na ntb a na obojím šlape v pohodě, akorát tiskárnu HP musíš odinstalovat a nainstalovat znovu.