J.Mecir

Windows 10 „režim spánku“

Zdravím, potřebuji poradit. Mám Windows 10 a když zaklapnu víko u notebooku, tak očekávám, že když ho otevřu, tak tam bude to, co jsem používal předtím, jako ostatně vždy, mám nastavený i režim spánku v nastavení při zavření víka. Dřív mi to šlo, ale teď ne, dal jsem i notebook přeinstalovat s tím, že to tak bude fungovat, ale nefunguje. Nevíte jak to zpátky nastavit?

Odpovědi
anonym

V levém dolním rohu klinout na tlačítko Start (okno) dál klikat na: Nastavení – Systém – Další nastavení napájení – Nastavení tlačítek napájení. V tomto okně zadat: Změnit nastavení, které nyní není k dispozici. V „Po stisknutí tlačítka režimu spánku“ zadat: „Režim hibernace“. Zaškrtnout: „Přepnout do režimu hibernace“ (Zobrazí se v nabídce napájení) – Uložit změny.

Mravenec

Zbytečné odpovědět, Jugar odpověděl do puntíku přesně.

anonym

Jugare, a že tak ovládáš W10, když tvrdíš, že jsou na prd? Že ty je máš ve svém PC!

anonym

http://tinypic­.com/player.php?v=2ef6e­ly%3E&s=8#.Vik­WcyuK7IU