Avatar uživatele
niemand

Win7 starter/premium vs XP na netbooku

Dobrý den,
který systém byste doporučili pro netbook http://www.le­novoshop.cz/le­novo-ideapad-s10-3s-atom-n475-1-8ghz-1gb-250gb-10-6c-bt-win7s-wind_d538807.html ?
Byť jsem spokojený s n-Lite verzí XP na svém ntb, mám do druhého netbooku instalovat novější systém? A proč?
Návrhy na Linux, Ubuntu ignoruji.
děkuji

Doplňuji:
PROČ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Používal jsem Xp – 8 let byl jsem spokojen.
Používám od začátku roku win 7 profesional 64 bit jsem spokojen.

Takže je to na tobě. Pro XP brzy skončí podpora. Takže budoucnost nemají.

Při případné instalaci na netbook si dejte pozor na verze OS . Na netbooky se instaluji odlehčené verze win 7 a je jich několik.
Káždá verze neumí něco jiného. Je třeba si to u odborníků ověřit. Na méně výkonné verze netbooků se vůbec win 7 nedávají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
josef.sabl

Já jsem plně spokojen s Win7. Je to opravdu o generaci lepší OS, než XP. Narozdíl např. od Visty, která byla zmetek.

Vylepšení doznalo především uživatelské prostředí. Vše je uhlazenější, hezčí, lépe se to používá. Taky stabilita je vynikající, oproti již miliónkrát záplatovaným a věčně padajícím XP.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Do nových netbooku sa bežne dávajú odľahčené Win7-starter for netbook. Sú už továrensky nastavené na tieto zariadenia. Prirodzene potrebujete na to väčší disk. 12GB je málo na systém aj prácu. V prípade tak malého jedine winXP alebo systémy na báze Linuxu, Androidu s nastavením pre netbook.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek