tomvot99

Proč Wifi ve Windows 8 nefunguje?

Ahoj, z ničeho nic mi přestala fungovat wifina, přestože na jiných pc funguje, takže je to problém v pc. V PC Settings u Wireless Devices nemůžu na nic klikat a nemůžu měnit on/off u wifi ani bluetooth. Když v pravo dole kliknu na " network „, tak wifi je "off“ a nenabízí žádné sítě k připojení. Zkoušel jsem i instalovat nové ovladače pro Wireless a dokonce i reinstalovat celý pc a pořád nic…
Nevím, co s tím a musím být připojen na kabelu ☹
Předem díky za pomoc !!
Doplňuji:
Tak to bylo způsobené klávesovou zkratkou… Taková prkotina, kterou jsem ale bohužel předtím nevěděl… Aspoň jsem se poučil… Díky ! 🙂

Nejlepší odpověď
cochee

Předpokládám, že jde o notebook. Většina notebooků má možnost wifi zapnout/vypnout i hardwarově (nejen klikáním ve Windows), tj. nějakým knoflíkem, přepínačem, šoupátkem nebo kombinací kláves Fn+něco. Notebook se pak jeví, jako že wifi vůbec nemá. Není to i tvůj případ?

Další odpovědi
setapouch

Odhad – odesel HW.

anonym

O jaký jde počítač??? – typ…

  • pokud je to notes, najdi si HW vypínač bezdrátových prostředků
  • pokud pod/stolní PC, zkontroluj kartu – zda je ve slotu