Nechápavé

Wifi restart, jak postupovat?

Wifi sem restartnul, jmeno netis, je tam jako jmeno wifi, ale heslo nevim, je zaheslovane, jak ho zjistit, nemuzu se tam napojit, jde to nejak pomoci telefonu?

Wifi mam tuhle
http://www.ne­tis.cz/2411.html

Nejlepší odpověď
brillant

Po resetu musíš router znovu nastavit. Pokud nevíš jak, tak přečti si návod, je to tam uvedeno.

Další odpovědi
Quimby

Jak, že si resetnul wifi? Jako v administraci routeru? No, tak se připoj do administrace a tam si můžeš nastavit jméno a heslo pro wifinu. Ale musíš se připojovat přes kabel.

gecco

  1. připoj se na router kabelem a spusť browser
  2. do adresního řádku napiš „192.168.1.1“
  3. přednastavené SSID je „netis“, heslo „password“ – obé změň

___
Manuál si stáhni odsud – http://www.ne­tis.cz/stazeni­.html .
Bohužel, tento manuál je extrémně stručný – takže pro další nastavení stiskni „Advanced“ – a nastav typ zabezpečení atd. podle možností konfigurátoru (případně nasnímej obrazovky, někam je uploadni a sem dej linky, poradíme ti co dál…).
😉