tomik2

wifi-problem

Vlastnil jsem tablet a k nemu sem si poridil wifi ale tablet sem ztratil a ted dneska mi dovezli novy mobil ale (moji)wifi mi to nenajde.Jak se mám dostat na wifi??

Odpovědi
Dochy

Čekal bych, že problém bude v nastavení: na tabletu správné heslo a zkontrolovat zda na wifi nemáš omezení pouze na starý tablet – opravit. Měl bys najít v manuálu k wifi.

Bedy

A napíšete nám aspoň c to máte za mobil (značka + model)? Obecně lze zkusit restartovat router, vypnout a zapnout mobil a spustit hledání znovu.