mirecek1961

Wifi pro HP Pavilion DV2000

Jak a na jakých internetových stránkách zjistím, zda má Notebook HP Pavilion DV2000 wifinu k bezdrátovému připojení? Díky za odpověĎ.
Doplňuji:
Jak zjistím zda můj notebook HP Pavilion obsahuje již či ještě ne Wifinu pro bezdrátová připojení internetu? Pokudmožno pouze na českých internetových stránkách. Děkuji.

Nejlepší odpověď
badisko

co takhle na strankach HP…http://www­.hp.com/united-states/produc­ts/dv2000.html
Doplňuji:
jinak si stahni tohle a uvidis vse co mas v PC..pokud ti nevadi Anglictina…Cestina tam neni …ale slovensky snad umis tak ta tam je…

badisko

hele a to tam memas zadne tlacitko na wi-fi?…spise tak naco to chces vedet ?…