QU33G

WIFI připojení

zdravim

potrebuji radu ohledne wifi. cetl jsem o tom cetl, avsak ne ze bych se v tech hodnotach co tam udavaji vyznal. nevic co je u toho dobre mit atd…
rad bych sehnal wifi nejak do tech 1000 kc – co mozna nejlepsi wifinu

pokud nekdo mate nejake rady nebo zkusenosti, budu rad kdyz poradite

diky moc
Doplňuji:
doplním:
měl jsem na mysli wifi router
špatně jsem to napsal ;)
diky za postrehy…

Nejlepší odpověď
Alesh

Předpokládám, že ti jde o wifi router, že?
Kolem tisíce jsou už rozumné a postačující výrobky. Záleží, kde to chceš používat v jakém „poloměru“ a jaké tam jsou překážky (materiál, tloušťka zdí). Jsou wifi routery s výměnnými anténami nebo s pevnými, pokud si nejsi jist, pak si kup s vyměnitelnými, ať si eventuálně můžeš prodloužit dosah routeru.

Další odpovědi
tom004

Tady,je jich dost,za slušné ceny,i s vysvě­tlením,podle typu,připojení.

http://www.al­za.cz/sitove-prvky/broadband-routery/18843092­.htm

chudst

Viz Alesh; ale dodavam, ze mate-li na mysli skutecne wifi pripojeni, pak budete potrebovat nejakeho poskytovatele. Je to stejne, jako kdyz si poridite vodovodni kohoutek; kdyz si ho poridite na miste bez vody, asi vam na nic nebude.

emba5

Na ALFĚ jsou o stovku až dvě levnější.

Zdroj: http://www.al­facomp.cz/php/in­dex.php?eid=15L140087­2Z90UB