Nechápavé

Poradíte s nákupem modemu Wifi?

http://www.o2­.cz/osobni/bez­dratovy-internet/

Kdyz si koupim ten wifi modem je to dobra koupe ?,je to rychle ikdyz vycerpam tech 30GB.
A staci to dat do zasuvky a jede to ? Zadna antena atd? Diky za rady

A pripojim se s tim na kazdy mobil ktery ma wifi?,bemam treba 4g,lte atd

Odpovědi
gecco

Dobrá koupě? – těžko říct, záleží, co od toho očekáváš.
Je to rychlé? – těžko říct, záleží na signálu v daném místě (taky to nemusí fungovat vůbec).
Stačí to dát do zásuvky…? – a nastavit… pokud jde o anténu – opět, závisí na signálu v daném místě.
A připojím každý mobil? – ano, každý, který splňuje normu b/g/n…
___
Osobně to za dobrou koupi nepovažuju – ale to může být tím, že mám jiné podmínky…
😉