Jegris

wifi mam tel. xperia sony eri.format filmu nevim aproto nevim jak stahovat film do mobilu skus mi nak prosim pomoct diks

Nejlepší odpověď
anonym

PŘEČTI SI PŘÍRUČKU K MOBILU, JESTLI TAM TOTO TAJEMSTVÍ ODHALÍŠ

menší rada: nejdříve si stáhni film do PC, poté si jej převeď na požadovaný formát a poté se jej vlož do mobilu

Další odpovědi
anonym

Kolikrát se ještě zeptáš?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ahoj-chci-si-stahnout-nake-filmy-do-mobilu-ale-porad-mi-to-nak-nejde-muze-mi-nekdo-poradit-predem-moc-dekuju-pavel

misskas

u nas je verejne wifi staci ho zapnout,dam skenovat a pripojit potom dam pres obycejny zakladni internet (ne pres operu!!!) m.uloz.to a napisu nazev filmu 3gp vyberu opisu kod a jedu