Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Wifi do notebooku

  • jsou rozměrově všechny stejné a do patice padnou všechny, nebo mám sledovat nějaký parametr?

Doplňuji:
montovat uplne jednoduse, staci dva sroubky a jsem primo na slotu s kartou wifi 🙂, neni to zas tak slozite, jen jsem nevedel jak moc se jednotlive karty meni – diky za odpovedi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, PostApMan před 4989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

Máte na mysli Externí Wi-Fi ? Nebo máte na mysli dokoupení Wi-Fi a instalace tzv. vestavěné Wi-Fi?

V prvním případě vyhledejte ex. wi-fi přes USB (nejlevnější, decentní anténka, nebo žádná, skladné) a nemusíte sledovat žádný parametr.

U druhé možnosti upozorňuji na rozdílné díly v noteboocích, dokupovat do notebooku tzv. vestavěný díl, nebo díl který tam nepatří je dost složitá záležitost, rozměrově jsou skoro všechny moduly stejné, ale s připojením (port – typ portu) je to výrobce od výrobce jiné, každý si to vymyslí jinak.

Pro Miroslavst : Wi-Fi je bezdrátové připojení k internetu, to máš pravdu, jen nechápu " KdoSiodJinud" jakým způsobem chce to wi-fi do noťase „montovat“ :)
Doplňuji:
Jo takto, ona je v nějakým PCiExpress slotu nebo tak ? No když je vyměnitelná ,tak by jsi měl v dokumentaci mít napsán typ slotu.. a podle toho např: na Alza.cz nebo czc.cz dohledat wifi kartu. Ja myslel že chceš měnit wi-fi v nějakém notasu třeba od Dell kde vše k sobě pokud možno „slito“ .)

Upravil/a: PostApMan

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

není náhodou zkratka wifi technologie přenosu-bezdrátové připojení k internetu?
Jestli je kabelem zařízení spojeno s počítačem nebo přes usb je již jiná věc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet