KdoSiOdJinud

Wifi do notebooku

  • jsou rozměrově všechny stejné a do patice padnou všechny, nebo mám sledovat nějaký parametr?

Doplňuji:
montovat uplne jednoduse, staci dva sroubky a jsem primo na slotu s kartou wifi 🙂, neni to zas tak slozite, jen jsem nevedel jak moc se jednotlive karty meni – diky za odpovedi

Nejlepší odpověď
PostApMan

Máte na mysli Externí Wi-Fi ? Nebo máte na mysli dokoupení Wi-Fi a instalace tzv. vestavěné Wi-Fi?

V prvním případě vyhledejte ex. wi-fi přes USB (nejlevnější, decentní anténka, nebo žádná, skladné) a nemusíte sledovat žádný parametr.

U druhé možnosti upozorňuji na rozdílné díly v noteboocích, dokupovat do notebooku tzv. vestavěný díl, nebo díl který tam nepatří je dost složitá záležitost, rozměrově jsou skoro všechny moduly stejné, ale s připojením (port – typ portu) je to výrobce od výrobce jiné, každý si to vymyslí jinak.

Pro Miroslavst : Wi-Fi je bezdrátové připojení k internetu, to máš pravdu, jen nechápu " KdoSiodJinud" jakým způsobem chce to wi-fi do noťase „montovat“ :)
Doplňuji:
Jo takto, ona je v nějakým PCiExpress slotu nebo tak ? No když je vyměnitelná ,tak by jsi měl v dokumentaci mít napsán typ slotu.. a podle toho např: na Alza.cz nebo czc.cz dohledat wifi kartu. Ja myslel že chceš měnit wi-fi v nějakém notasu třeba od Dell kde vše k sobě pokud možno „slito“ .)

Další odpovědi
Miroslavst

není náhodou zkratka wifi technologie přenosu-bezdrátové připojení k internetu?
Jestli je kabelem zařízení spojeno s počítačem nebo přes usb je již jiná věc.