SINGO

Wi-fi raouter

Asi jsem to špatně pochopil, když si koupím wifi router (http://www.al­za.cz/tp-link-tl-wr340gd-d155305.htm). Tak do něj nestačí zapojit jen kabel od internetu ale propojit i krabičku z PC, a pak teprve až další přístroj bude bez dratově připojený k pc? Je to tak?
Doplňuji:
To je divný já to připojil vše udělal ale když to odpojím od PC tak internet nejede… (možná něco dělám špatně uvidím)

Nejlepší odpověď
Reuef

ano – nejdriv musis propojit PC k routeru kabelem abys tam nastavil heslo a takovy ty veci…a potom ho muzes odpojit a pripojit se pres wifi

SINGO

OK vyřešeno, zapoměl jsem na takovej malej detail. 🙂