Ajík

Wi-fi pro android ?

Mám mobil s androidem (mový takže nemám páru co s ním) a musím se připojovat na Wifi protože nemám internet v mobilu nevíte někdo o nějakém programu jakože vlastní wifi v mobilu ? že bych se nepřipojovala na něčí ale měla bych jí rovnou v mobilu ?
Doplňuji:
PS: (pro méně chápavé a zkušené)) takový program je a v mobilu sem ho měla akorát prostě zmizel a jká si nepamatuju jak se jmenoval )

Odpovědi
huxa

nevím, jestli to android umí, ale mohl by. Víš jak se dávají USB přijímače internetu jako mobilní internet? koupila by sis toto, no, ale to si už rovnou můžeš koupit internet v mobilu…

GTA Andreas

A na které straně mobilu byl? Hmm.. Jestli byl zespodu tak jestli neodpadl.