Nik92

White smile

máte někdo zkušenost s tímto přípravkem na čištění zubů??

Odpovědi
žolik

Dneska je tolik reklam na zubní pasty že nevíš která je lepší,nejlepší je když ji skusíš sám.Já bych řekla že je dobrá.

Zdroj: žolík

ReHu

Nemám a ani mě to neláká. Jako ostatní bude s největší pravděpodobností obsahovat kysličník nebo jiný podobný přípravek, který zuby asi vybělí, ale po čase přestane fungovat, jak se kysličník při otvírání pasty zlikviduje a nebo často přípravky na bělení zubům škodí. Potažmo zubní sklovině.
Známí byli na vybělení u zubařky a nesměli nějakou dobu pít kávu a ni červené víno. Proč? Asi že sklovina byla narušená a přijímala by barvivo. Pokud by by bělení neškodilo, proč by to tak bylo???

Já už léta používám Glister. Je dobrá, zuby bělí a neškodí. A drahá také není.