Avatar uživatele
pastel.ka

Wefi = Wifi ???

Připojení zdarma…umíte to vysvětlit ?
Na Živě, či na Lupě ( nevím přesně) jsem četla zajímavou recenzi. Je údajně nějaký testovaný přístroj v ceně kolem 5 000,–( pozitivní testy) který umí toto :
„Wefi umí vyhledat všechny dostupné Wi-Fi hotspoty (body připojení zdarma) kdekoliv po celém světě. Aplikace neustále prohledává vaše okolí a dokáže se automaticky připojovat k volným a nejrychlejším hotspotům ZDARMA. Program je k dispozici ve variantách pro PC tak i pro mobilní telefony. Program nabízí možnosti do zapojení se do komunity sítě wifi po celém světě a zaznamenávat tak body připojení do sítě wifi a zobrazit tak informace na mapě světa.“
Jak tomu lze rozumět ? To je myšleno, že když budu v dosahu signálu přípojného bodu, tak se mohu připojit bez nějaké registrace, či smlouvy zdarma ?
Můžete to prosím někdo podrobně vysvětlit ? Myslím že tato informace zaujme více lidiček.
Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4889 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Díval jsem se na to we-fi, ale je tam napsáno, že to vyhledává pouze volně přístupné hotspoty, na ty uzamčené je třeba mít klíč. Takže jsem vlastně nepochopil nic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BIGFOOT

To Wefi je asi nějakej vyhledávací cestovní vergl. 🙂 BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Myšák V.

Já jsem si to teď naistaloval.Pokud mluvíme o stejné věci.Je to program na vyhledávání jakých koli sítí v dosahu vaší antény.Tedy i zablokovaných.Je to obyčejný vyhledávač signálů doplněný o nastavení automatického příjmu signálu.Program si ho pamatuje a když po měsíci nebo po roce přijedete na stejné místo tak se automaticky připojí.Nemusíte zadávat nic.Trošku vylepšený než klasický v notebooku.
Jestli chcete kvalitní vyhledávací program,doporučuju net stumbler pro XP měří i sílu signálu v grafu,vistas­tumbler pro visty,podle mého průměr a šlo to udělat líp.Pro Win7 nevím.Nepotřebuji to.
P.S.Pokud při cestách narazíte na free wifi,můžete se připojit zdarma a bez hesla.Ale nevím jak je to bezpečné.m.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek