pastel.ka

Wefi = Wifi ???

Připojení zdarma…umíte to vysvětlit ?
Na Živě, či na Lupě ( nevím přesně) jsem četla zajímavou recenzi. Je údajně nějaký testovaný přístroj v ceně kolem 5 000,–( pozitivní testy) který umí toto :
„Wefi umí vyhledat všechny dostupné Wi-Fi hotspoty (body připojení zdarma) kdekoliv po celém světě. Aplikace neustále prohledává vaše okolí a dokáže se automaticky připojovat k volným a nejrychlejším hotspotům ZDARMA. Program je k dispozici ve variantách pro PC tak i pro mobilní telefony. Program nabízí možnosti do zapojení se do komunity sítě wifi po celém světě a zaznamenávat tak body připojení do sítě wifi a zobrazit tak informace na mapě světa.“
Jak tomu lze rozumět ? To je myšleno, že když budu v dosahu signálu přípojného bodu, tak se mohu připojit bez nějaké registrace, či smlouvy zdarma ?
Můžete to prosím někdo podrobně vysvětlit ? Myslím že tato informace zaujme více lidiček.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Díval jsem se na to we-fi, ale je tam napsáno, že to vyhledává pouze volně přístupné hotspoty, na ty uzamčené je třeba mít klíč. Takže jsem vlastně nepochopil nic.

Další odpovědi
BIGFOOT

To Wefi je asi nějakej vyhledávací cestovní vergl. 🙂 BIGFOOT

Myšák V.

Já jsem si to teď naistaloval.Pokud mluvíme o stejné věci.Je to program na vyhledávání jakých koli sítí v dosahu vaší antény.Tedy i zablokovaných.Je to obyčejný vyhledávač signálů doplněný o nastavení automatického příjmu signálu.Program si ho pamatuje a když po měsíci nebo po roce přijedete na stejné místo tak se automaticky připojí.Nemusíte zadávat nic.Trošku vylepšený než klasický v notebooku.
Jestli chcete kvalitní vyhledávací program,doporučuju net stumbler pro XP měří i sílu signálu v grafu,vistas­tumbler pro visty,podle mého průměr a šlo to udělat líp.Pro Win7 nevím.Nepotřebuji to.
P.S.Pokud při cestách narazíte na free wifi,můžete se připojit zdarma a bez hesla.Ale nevím jak je to bezpečné.m.