briketka10

WeeBeer má stříbro !! gratulujte se mnou!!

Nejlepší odpověď
WeeBear

Briketko, děkuji moc za přání..
Vám i suwě. 🙂

A i všem tady na Odpovědích! Hlavně poslední dobou je ta atmosféra zase v normě a vracím se sem ráda, narozdíl od předvánočního shonu, kdy tu byla dost napjatá atmosféra.. 🙂

Další odpovědi
jennysh

Také gratuluji.

Drap

Připojuji se ke gratulaci a přeji mnoho dalších úspěchů

anonym

Moc gratuluji,WeeBeer!

barnajka

No jóó. já taky samozřejmě gratuluju!!!
A užívám si to tvoje stříbříčko snad ještě víc jak ty sama, protože je to poprvý za posledních X gratulací, co jsem u toho!
…vždycky to totiž prošvihnu a pak vypadám jak nezdvořák, který ani nepopřeje :))

Ne, fakt – moc ti WeeBear gratuluju, stříbro ti patří právem.
Vychutnej si ho, ale neusni na vavřínech, protože i zlato by se nové paničky rádo dočkalo ;)

Jikra

I když jsem asi poslední o to upřimější gratulaci posílám ke stříbrné hvězdičce.

Sůwa

Nezbývá mi, než gratulovat ještě jednou, ale je to ze srdce, protože si to stříbro opravdu, ale opravdu zaslouží. Sůwa

pokazdejinak

gratulace velká… :) a zasloužená

anonym

Vítej ve VIP klubu!
Koukám, že briketka začíná být skoro čipernější než -iv-.

hanulka11

taky ještě jednou gratuluji

štamgast

Gratuluji moc.

Andělé

suwa si také všimla…tak ještě jednou gratuluji ke stříbru…:-)

terry

Super, skvělý. Také gratuluji 🙂

http://nd03.jxs­.cz/935/253/c7261dd712_5­5226213_o2.gif

Děda Louda

Stavím se do dlouhé fronty s gratulací.

fcoop

Tak jako téměř vždy jako poslední – gratulace veliká.

hanny 2

Zdravím,teď jsem přišla,takže moc GRATULUJI!!!

Deli

Gratuluji a přeji brzké zlato, zlatíčko naše 🙂

jendahun

…i já gratuluji.

Damiana

Srdečně gratuluji ještě jednou, užij si to. Je vidět, že ke získání stříbra nemusíš ani nutně umět třeba… plavat?......:-)))))))

iceT

Jako obvykle zase poslední,ale taky bych se ráda připojila ke gratulacím …myslím,že plným právem je WeeBear stříbrná.A dou­fám,že brzy i zlatá.....

briketka10

došly mi palečky..

annas

WeeBeer, už jsem gratulovala. Většina přeje podruhé, připojuji se rovněž.