Sůwa

WeeBear, nepozorušeš na sobě nějakou změnu?

Právě jsi dosáhla 5000 bodů, já to hlídám celé odpoledne, tak jsem doufám první gratulant i když já sama si na to nepotrpím 🙂
Doplňuji:
Tak jsem to o minutu nestihla a ještě jsem vyšila překlep jak jsem chvátala. Briketko, jsi holt rychlejší.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Suwo, koukám, že jsme ostře sledováni! 🙂 Každopádně děkuji moc za přání, opravdu to potěší. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

tak to tedy gratuluji

Andělé

Jé,tak přeji upřímnou gratulaci ke stříbru,je opravdu zasloužené,tak jen tak dál,jen tak dál..:-)

Michal Kole

Gratuluji, ale pokud uplaveš 5 000 m v kuse na jeden zápřah tak si tě budu ještě více vážit.

briketka10

milá WeeBeer, taky jsem ty Tvé body hlídala, ale už od včera 🙂
přeji Ti hladkou cestu ke zlatu..

http://www.you­tube.com/watch?v=l3xvLxQ­_N80&feature=re­lated
Doplňuji:
víš mě rozesmála odpověď o Tvým kocourovi jak se Ti plete mezi nohy, měla jsem zase škytavku a nemohla jsem vůbec nic napsat, ten můj dělá horší věci..

terry

Super, skvělý, gratuluji také.

http://nd03.jxs­.cz/935/253/c7261dd712_5­5226213_o2.gif

Děda Louda

Vítej, WeeBear.

tom004

Ke gratulantům se rád přidávám.

Damiana

Moc gratuluji a těším se na tvé další rady i otázky 🙂

johana 56

Mezi padajícími sněhovými vločkami ojevila se uzoučká cestička,
po ní za dobré rady spadla i malá stříbrná hvězdička.
Gratuluji.

Jikra

Já bych se taky velice rád přidal k ostatním a pogratuloval ke stříbrnému úspěchu.Jen tak dál.

barnajka

…a pokud těch 5 km na jeden zápřah nedáš, nic si z toho nedělej.
Mě tuhle chtěl Michal Kole nakukat, že naučit se plavat je větší úspěch než zlato na Odpovědích.
Je to holt šiša, no :D

PS: Gratulace ještě jednou, WeeBear :)

štamgast

Gratuluji moc.

anonym

Ó, to je pocta, málokdo má tuplovanou gratulaci.

venkovan

Máš dobře našlápnuto – za několik let se dostaneš k miliónu. tak vydrž – potom budeš třeba vyparvovat na těchto stránkách o svých začátcích k první stříbrné.
Hodně úsměvů pro další chvíle života

annas

Rovněž se připojuji. Srdečně blahopřeji.