Avatar uživatele
VanEgg

Webový prohlížeč

Jaký webový prohlížeč používáte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, sele.ačrev před 4163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Ostatni (do odpovědi)

ve Win- operu…v ubuntu- mozlla firefox..ne ze by opera nesla pod ubuntu ale je tam mozila tak co resit …a ve Win jejich internet explorer..no radsi nee …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Internet Explorer

Na Windowsech Internet Explorer, protože udělal velký pokrok a vyrovná se ostatním webovým prohlížečům, já jsem spokojený. Kdžy si vzpomenu na ty starý hrůza IE5 a IE6, tak opravdu klobouk dolů…

Dřív jsem právě používal Firefox, ale IE opravdu udělal pokrok a řekl bych, že je ještě lepší (on teda IE10 je nejrychlejší, v Sunspider testu vyhrál, oceňuji tam i ty akcelerátory, které opravdu ušetří dost času – například když si chci vyhledat, kde leží to a to, co znamá tohle slovo, atd.).

Na Debianu používám Iceweasel (fork Firefoxu), protože je dobrý, spolehlivý, jsem spokojený. Dřív jsem na Debianu chvilku používal Operu, ale když přišla nová verze, tak stála za nic, byla plná chyb. Tak jsem zkusil předinstalovaný Iceweasel a jsem spokojený.

Google Chrome bych si do počítače nainstalovat, Google má spoustu průšvihů s ochrnaou osobních údajů a myslím si, že Google nemusí vědět, co píšu do adresního řádku, jinými slovy, na jaké stránky chodím či kam se přihlašuju. I Google Updater je pěkný, dá se říct, spyware…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

Opera

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Earl Sin

Opera

Doplňuji:
Kde ostatní prohlížeče končí s funkcema, Opera začíná… :)

Upravil/a: Earl Sin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Layla

Mozilla Firefox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kajulinek.s

Mozilla Firefox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Mozilla Firefox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mozilla Firefox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Mozilla Firefox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Paddy

Mozilla Firefox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sele.ačrev

Mozilla Firefox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mozilla Firefox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

Internet Explorer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Google Chrome

Doplňuji:
Jednoznačně Chrome … technologická vyspělost na úrovni Firefoxu a přitom je opravdu hodně rychlý (je to znát především na starších počítačích, a na tech novejsich je bleskova odezva prijemny bonus)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Google Chrome

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briliant

Opera

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
strapanka

Opera

Doplňuji:
Donedavna som cele roky pouzivala Mozillu, no v poslednom case ma strasne stvala, pretoze mi stale nieco nanucovala, najviac mi liezla na nervy ta ich vyhladavacova vtierka – babylon. A nédalo sa to nijako zablokovat, nepomohla ani zmena konfiguracie na about:config, ani nic ine. Tak som presedlala na Operu, je fajna, ale na niektore veci sa mi lepsie hodi Maxthon.

Upravil/a: strapanka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek