VanEgg

Webový prohlížeč

Jaký webový prohlížeč používáte

Nejlepší odpověď
badisko

Ostatni (do odpovědi)

ve Win- operu…v ubuntu- mozlla firefox..ne ze by opera nesla pod ubuntu ale je tam mozila tak co resit …a ve Win jejich internet explorer..no radsi nee …

Další odpovědi
Bedy

Internet Explorer

Na Windowsech Internet Explorer, protože udělal velký pokrok a vyrovná se ostatním webovým prohlížečům, já jsem spokojený. Kdžy si vzpomenu na ty starý hrůza IE5 a IE6, tak opravdu klobouk dolů…

Dřív jsem právě používal Firefox, ale IE opravdu udělal pokrok a řekl bych, že je ještě lepší (on teda IE10 je nejrychlejší, v Sunspider testu vyhrál, oceňuji tam i ty akcelerátory, které opravdu ušetří dost času – například když si chci vyhledat, kde leží to a to, co znamá tohle slovo, atd.).

Na Debianu používám Iceweasel (fork Firefoxu), protože je dobrý, spolehlivý, jsem spokojený. Dřív jsem na Debianu chvilku používal Operu, ale když přišla nová verze, tak stála za nic, byla plná chyb. Tak jsem zkusil předinstalovaný Iceweasel a jsem spokojený.

Google Chrome bych si do počítače nainstalovat, Google má spoustu průšvihů s ochrnaou osobních údajů a myslím si, že Google nemusí vědět, co píšu do adresního řádku, jinými slovy, na jaké stránky chodím či kam se přihlašuju. I Google Updater je pěkný, dá se říct, spyware…

brillant

Opera

Earl Sin

Opera

Doplňuji:
Kde ostatní prohlížeče končí s funkcema, Opera začíná… :)

Layla

Mozilla Firefox

kajulinek.s

Mozilla Firefox

Hykam

Mozilla Firefox

anonym

Mozilla Firefox

Emefej

Mozilla Firefox

Paddy

Mozilla Firefox

sele.ačrev

Mozilla Firefox

anonym

Mozilla Firefox

Braník

Internet Explorer

anonym

Google Chrome

Doplňuji:
Jednoznačně Chrome … technologická vyspělost na úrovni Firefoxu a přitom je opravdu hodně rychlý (je to znát především na starších počítačích, a na tech novejsich je bleskova odezva prijemny bonus)

Bublinnka

Google Chrome

briliant

Opera

strapanka

Opera

Doplňuji:
Donedavna som cele roky pouzivala Mozillu, no v poslednom case ma strasne stvala, pretoze mi stale nieco nanucovala, najviac mi liezla na nervy ta ich vyhladavacova vtierka – babylon. A nédalo sa to nijako zablokovat, nepomohla ani zmena konfiguracie na about:config, ani nic ine. Tak som presedlala na Operu, je fajna, ale na niektore veci sa mi lepsie hodi Maxthon.