Avatar uživatele
Lenča59

Webové stránky

Ahoj chtěla bych si vytvořit stránku. Chci aby jste mi tu napsaly co nejvíc stránek (Webnode atd.) na kterých se dají vytvořit vlastní stránky =D Chci aby se tam dala vybrat barva nebo obrázek na pozadí stránky, nahoře uprostřed bych si dala obrázek který chci, menu bych si dala kam chci, anket kolik jen chci, fotogalerie… atd a aby bylo přehledné kde co má být. Zkoušela sem web na Blog.cz a musím řříct že pěkná blbost. Vůbec tomu nerozumím. Takže prosím napište co vše znáte a co je podle vás nejlepší? =) děkuji
Doplňuji:
prosíím , znám akorát Blog.cz, Blogger, Webgarden a Webnode ale to se mi nelíbí…):/ :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

No milá zlatá, to není jen tak – musíte mít základy HTML, abyste si mohla udělat to, co si přejete. jak již tu někdo psal, podívejte se na www.jakpsatweb.cz, udělejte si představu o tom, co to jsou webové stránky a apk teprv začněte něco tvořit.
Blog.cz mi přijde asi nejlehčí, možná k tomu bych přidal Webgarden.cz a eStranky.cz
Ale stejně nejlepší je si založit stránky na nějakém freehostingu, například na Endora.cz a prostě si to všecko udělat sám v nějakém HTML Ediotru /například KompoZer, PSPad, Microsoft Frontpage,…/, případně použít nějakou šablonu a s tou si vyhrát.
Případně, pro méně zkušené nebo pro ty, co si chtějí usnadnit práci a správu, tak si nainstalovat tam nějaký redakčí systém (například Wordpress nebo Sunlight CMS).

Jinak nemám rád blogy mladých puberťaček, protože jeden je pomalu jako druhý, všechny jsou přeplácané, plné chyb a vlastně nicneříkající. Čest výjímkám ale…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Do it yourself… sice staré, ale furt dobré: http://www.jak­psatweb.cz/

Zdroj: http://www.jak­psatweb.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

estranky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lenča59

Bedy: No milej zlatej, stačilo mi napsat různé stránky a která je podle tebe nejlepší.. Né mi tady psát nějaké romány…

Já bych blog teda neměla o sobě ale o spíš o svém zájmu a i jiných lidí!!
Líbí se mi Manga, tak chci vytvořit stránku dávat tam svoje výtvory, až by byla trochu populární a psali by mi lidi na email dávala bych tam i jejich atd… Mám v plánu i jiné věci ale nemíním je tady vypisovat aby to taky tak všichni udělali..vidíš , sem chytrá… Nepíšu tady Co přesně chci a pak to stejný teda nebude ;) ;**

před 4169 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet