AndysekCze

Jaký doporučíte webhosting pro náročnější projekt?

Ahoj,
Chci se zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti s webhostingem, který je ZDARMA a nevadí mu větší zátěž databáze.
Předem děkuji. P.S.: Nechci endoru ;) nemám s ní dobré zkušenosti. :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zdarma a větší zátěž, to nejde dohromady.

Další odpovědi
arygnoc

je vám ľúto dať 30 kč za hosting? ( http://hostin­g.wedos.com/cs/web­hosting.html )

;-Q
Doplňuji:
oprava: 300 kč/rok

odik

A co je podle Vás větší zátěž? Já si pod tím představím databázi o několika GB, tabulky s destíkami milionů záznamů a operace skrz celou strukturu několikrát do minuty … a to Vám nikdo zadarmo opravdu nedovolí

AndysekCze

arygnoc
V podstatě ano :) polovinu věcí ani nepoužiji :)

arygnoc

tak potom načo vám to bude?

;-Q