opavelka

Webhosting

Potřebuji udělat nějaký free-webhosting a potřeboval bych s ním trochu, spíš hodně pomoc. Zaprvé bych se chtěl zeptat, který web je na to dobrý. Na tom webu potřebuji udělat stránku, na kreté se budou přidávat soubory z PC (k těm souborům potřebuji přidat jméno a kategorii), tak také nějaký seznam souborů, které se tam nahrajou (aby šli zobrazit i jen kategorie). Předem moc děkuji za všechny rady, co mi dáte.

Odpovědi
blesk26

Naprogramovat upload souborů není pro začátečníka vůbec jednoduché. Nebylo by nejjednodušší použít hotová řešení typu webnode nebo webgarden nebo já nevím jaké různé ještě existují? Nechají vám udělat doménu třetího řádu zdarma a myslím, že upload souborů tímto způsobem by měli zvládnout :) Ale bohužel jsem nikdy nezkoušel, tak nemůžu zaručit …

Michal Kole

To již vyžaduje redakční systém. Ty si můžete stáhnout např. wordpress, drupal, jomla.

Zkuste webhosting wwww.Endora.cz

Spousta redakčních systémů už je předinstalována, máte tam 2 GB místa, na databázi 100 MB, má forum technické podpory, lze si u nich koupit doménu 2. řádu(nevím zda jsou registrátorem nebo jenom přeprodávají)

Zdroj: www.endora.cz

Lukin12

Ahoj! Podívej se na web http://www.nejlepsi-webhostingy.cz/ zde najdeš porovnání všech nabízených webhostingů on nejvýhodnějších.