Anet21

Web zadarmo

Neznáte někdo stránku, kde si můžu vytvořit zdarma web ?? Ale ne webnode.

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak jsou takové dvě možnosti – jednodušší a pokročilejší.
Jednodušší možnost je tak trochu ve stylu Webnode – tam stačí umět ve Wordu a stránky vytvoříte. Nevýhodu to má, že zkušenější člověk tam pracuje tak trochuv poutech, nemůže tam dělat pokročilejší věci. Jukněte třeba na estranky.cz či webgarden.cz

Pokročilejší možnost je výhodná pro ty, co opravdu chtějí něco lepšího a mohou si prakticky vše spravovat sami, nahrávat aplikace, redakční systém a tak podobně. Zkuste juknout na endora.cz či ic.cz nebo webzdarma.cz
Časem uvidíte, že toho budete chtít víc, tak si jednoduše zaplatíte hosting tam, kde jste si založil freehosting a pokud Váš omrzí doména třetího řádu, tak si můžete na tom samém místě koupit standardní běžnou doménu 2. řádu…

Další odpovědi
arygnoc

čo si predstavujete pod „vytvoriť web“?
Hosting, nejakú šablónu, blog, …

Adelexx

web si třeba mužeš vytvořit tady http://www.web­snadno.cz/?re­dir=wbs.cz