persy

web camera ,,SKYPE,,

Jaka je momentalne nejkvalitnejsi web-camera na SKYPE na nasem trhu?

Odpovědi
Lucimia

Nemám o tom přehled, ale doporučila bych zeptat se v nějakém elektru, určitě vám poradí. Měla by mít hlavně vysoké rozlišení a velké množství barev. Jistě si vyberete, nabídek je hodně.

Jakub

Nevím, jestli nekvalitnější, ale bezesporu vysoce kvalitní je StarCam od firmy MSI. Ovládací software má řadu funkcí, mezi které se řadí sledování pohybu na až pěti vybraných zónách a vyvolání alarmu s funkcí sirény , natočení sledovaného pohybu v zorném poli, jeho odeslání na určenou adresu, případně odeslání SMS o narušení hlídané zóny. Dále noční snímání pomocí infra diod a to automatickým režimem. Dle volby.Kamera má integrovaný mikrofon, tlačítko pro sejmutí obrázku a supersvítivé diody pro přisvětlení, např. klávesnice.