veronika36

„Wanna me come“ je to správně?

I'm pleased that you want me to come. Jak by tato věta byla „zkráceně“ → I'pleased you wanna me come? Je to správně?

Odpovědi
postcd

nevím jeslti to jde víc zkrátit bez ztráty smyslu ale co se týče otázky, tak jsem přesvědčen, že to správně není. s tím „to“ by tomu asi lidi rozuměli jako „chceš abych přišel?“

Psychotic

Nelze.

„Wanna“ je zkrácená verze „want to“ nebo „want a“. To „me“ tam prostě zaclání a neznám žádný slang nebo nářečí, které by tohle umožňovalo. Budeš se muset smířit s tím, že v té větě „wanna“ nebude.