donna*lee

Vztahy mým třech psů

Nejmladší Danny kteremu je 1 rok se nam na vanoce ztratil ale asi pred 6 dny jsme ho nasli…Měli jsme ho pro jistotu 2 dny doma(on je normálně venku)…a pak když jsme ho dali ven,tak oba dva psi na něho pořád vrčí a napadají ho…vůbec nevím proč…:(..poradíte mi někdo co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anetadela1

Myslím, že je to žárlivost. Pokud vaši psi nesmí domů a vy jste pak vzali nejmladšího člena smečky k sobě do bytu, tak si myslím, že ti starší psi to berou jako podraz. Zkuste je taky vzít domů, třeba jen na chvíli, a mladšího nechte venku.
Já to vidím u nás. Sice je to kočka a pes, ale když čuba zjistí,že kocour byl doma a ona ne, tak po něm skočí a třepe s ním tak dlouho, dokud se jí nevymaní a neuteče.

Anebo z něj cítí cizí psy nebo cizí prostředí vůbec a nechtějí ho přijmout zpět. Bůh ví, kde byl ten týden.

Ještě ho zkuste vykoupat a třít ho hadrem, který používáte na tamty psy, jestli jste to teda už neudělali 🙂