Avatar uživatele
arygnoc

vztahy – mnohomužství a mnohoženství:

dokázali by jste žít jako jeden z manželů (manželek) ve mnohomužském (mnohoženském) svazku?
Doplňuji:
hanulka:

ale já to měl naplánované, že položím tuhle otázku všema směry, jen nestíhám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, tom004, dědapetr, anonym před 4602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ne.Nedovedu si představit že bych poslouchal hašteření manželek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

asi ne, čéče… nejspíš bych na ty ostatní žárlil. Navíc by tu bylo riziko sexuálně přenosnejch nemocí, jenom bych s obavami čekal, kdy se s nějakou probudím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Protože,si neumím představit,co by to všechno obnášelo,myslím,prá­va/povinosti,tak,ra­ději,ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

no vidíš nyní jsi to položil dobře

nechtěla bych ani tak ani tak -mě naprosto vyhovuje co je nyní a co mám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kromě opic a člověka je sex u všech ostatních živočichů určem k rozmnožování. Pouze u člověka a některých druhů opic a lidoopů je i předmětem slasti, zábavy, potěšení či rozkoše. Přesto příroda udržuje trvale poměr rodících se dětí přibližně 1:1, pokud jde o dívky a chlapce. Proto asi chce, abychom žili v párech. (Ale trvale?) Můj bývalý kolega, několikrát ženatý, vždy říkal, že manželka by měla mít pětiletou záruku, aby se dala včas vrátit.Zásadně jsem proti jakémukoliv mnoho..

Zdroj: internet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano. Ja v mnohomuzstvi , ale vsem mym muzum bych zakazala mnohozenstvi. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek