arygnoc

vztahy – mnohomužství a mnohoženství:

dokázali by jste žít jako jeden z manželů (manželek) ve mnohomužském (mnohoženském) svazku?
Doplňuji:
hanulka:

ale já to měl naplánované, že položím tuhle otázku všema směry, jen nestíhám.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne.Nedovedu si představit že bych poslouchal hašteření manželek.

Další odpovědi
quentos

asi ne, čéče… nejspíš bych na ty ostatní žárlil. Navíc by tu bylo riziko sexuálně přenosnejch nemocí, jenom bych s obavami čekal, kdy se s nějakou probudím.

tom004

Protože,si neumím představit,co by to všechno obnášelo,myslím,prá­va/povinosti,tak,ra­ději,ne.

hanulka11

no vidíš nyní jsi to položil dobře

nechtěla bych ani tak ani tak -mě naprosto vyhovuje co je nyní a co mám

anonym

Kromě opic a člověka je sex u všech ostatních živočichů určem k rozmnožování. Pouze u člověka a některých druhů opic a lidoopů je i předmětem slasti, zábavy, potěšení či rozkoše. Přesto příroda udržuje trvale poměr rodících se dětí přibližně 1:1, pokud jde o dívky a chlapce. Proto asi chce, abychom žili v párech. (Ale trvale?) Můj bývalý kolega, několikrát ženatý, vždy říkal, že manželka by měla mít pětiletou záruku, aby se dala včas vrátit.Zásadně jsem proti jakémukoliv mnoho..

Zdroj: internet

anonym

Ano. Ja v mnohomuzstvi , ale vsem mym muzum bych zakazala mnohozenstvi. ! 🙂 -iv-