JájsemRaibek

Vztahuje se zákaz kouření i na „nevěstince“?

Pokud si zajdu do (však víte kam :D), vztahuje se i na tyto provozovny zákaz kouření?
Přidal bych i obrázek, ale asi by ho admin hned smazal :D

Nejlepší odpověď
Kepler

Mám dojem, že bordely oficiálně neexistují. Mohou to být masážní a jiné salóny, taky soukromé byty, politické kluby poslanců apod, všude se kouřit může. I bez vývinu kouře 🙂

Další odpovědi
dubraro

Nejsou to restaurační provozovny, takže nevztahuje.

Drap

Pokud se tam podává i jídlo a potí, tak samozřejmě ano. Máš zkrátka smůlu.

pusinka50

O zmíněných vnitřních prostorách zákon nepíše nic, žádné masážní salony apod., natož nevěstince, nezmiňuje.
https://www.koureni-zabiji.cz/arti­cle/blog/30.-kvetna-2017-den-posledniho-tipnuti-od-31.-kvetna-plati-zakaz-koureni-v-restauracich/