Avatar uživatele
Registrovaný

Vztahuje se na mého přítele skrácení trestu?

Dobrý den.Můj přítel byl odsouzen na jeden rok za krádeže ,avšak jeho peněžní poškození je vyšší než 5000 Kč.Chtěla bych se zeptat ,jestli se na něj vztahuje skrázení trestu podle nového zákoníku.Předem děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

NEVZTAHUJE !

Novela trestního zákoniku byla v případě krádeží benevolentní jen k tzv. opakovaným DROBNÝM krádežím (§ 247/1.e).

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2163
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 928
Zlatý mosoj 677
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 399

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.