Vztahuje-se-na-me-amnestie?

Dobrý-večer-v-roce-2007-jsem-byl-odsouzen-za-trestné-činy-§201-odstavec-1-ostavec-2C
trestný-čin-řízení-motorového-vozidla-bez-řidičského-oprávnění-§180d-
a-trestný-čin-maření-výkonu-úředního-rozhodnutí-§171-odstavec-1c-jsem-byl-odsouzen-1-rok-na-zkušební-dobu-3-let-bude-se-aspon-v-něčem-na-mne-vztahovat-Amnestie?Děkuji

Odpovědi
standa

Ano, ´amnestie´ se na vás bude částečně vztahovat, a to na ten bývalý trestný čin (§180d) řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění.

Zbývající dva trestné činy (§ 201 a § 171) zůstávají trestnými činy i podle nového trestního zákoníku.

Souhrnný trest bude překvalifikován a vy budete v průběhu měsíce ledna od soudu vyrozuměn.