bolak

Vztahuje se lékařské tajemství i na zubaře? Když někomu řekne že mi odstraňoval plak, můžu ho dát k soudu?

A co mu bude hrozit? Mohl by přijít o flek?

(barbakan: nojo, ale to se dá vokecat, v márnici je zima..)

Nejlepší odpověď
anonym

Nejen na zubaře, ale i na patologa, když o tobě řekne, žes ho měl malého a k soudu ho můžeš dát- Božímu

To máš pravdu, to by ti ho v té zimě vůbec nenašel. 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Je zubař lékař? Pokud ano, tak se na něj lékařské tajemství vztahuje.

cukrar

Ano, dejte ho klidně k soudu. Co z toho budete mít vy?

JájsemRaibek

Dle mého názoru se tím soud nebude zabývat, jelikož byste musel prokázat, že vám vznikla nějaká ujma.
Ve vašem případě bych doporučoval Stomatologickou komoru.

lexx

pokud máš náhradního stomatologa (jsou deficitní a nedostatkoví k nevíře…) tak jenom do toho, já bych to nedělal, von má dostatečné páky a možnosti aby Tě dokopal do bezvýchodné situace, máš na advokáty a dlouhé soudní řízení ? výsledek přelíčení krajně nejistý…přemýšlej a počítej trochu, jo a o flek to on nepřijde, je to podnikatel ale Ty přijdeš o zubaře, paňatno ?

lejdy.můn

Pokračuješ, pokračuješ? 😁

bolak

asi je to nemoc 🙂

lejdy.můn

Dyť jo, přece jsem ti to povídala: zubofilie jak vyšitá. 😉
Ale zdá se, že infekční to není, tebe to na životě taky neohrožuje, tak bych z toho kovbojku : každý holt máme něco. 🙂

lejdy.můn

*z toho kovbojku nedělala

(furt lepší zubofilie než ten můj HOSIP a HOSEM 🙂