FkMF

Je ve 12 letech ještě brzy na vztah?

Zdravím.

Píšu si s jednou holkou ze třídy ( je nám 12, za chvíli 13 let).
Zjistil jsem, že mě má ráda a já mám zase rád ji.
Chce abych s ní šel na sushi, pořád s ní chodil ven atd.
Mně ale připadá, že na tohle vše je ještě moc brzo a že by to stejně nikam nevedlo.
(Vím že bych mohl získat nějaké zkušenosti do budoucna, ale i tak mně to připadá zbytečné)

Předem děkuji za vaše odpovědi

Odpovědi
Zvidatel

Ven jít můžete, no ne? Můžete být takoví lepší kamarádi. Můžete spolu platonicky chodit, trávit spolu čas. Na tom vůbec nic není. Uteče to, ani nemrkneš a bude vám 15.
Čas ještě samozřejmě máte, ale počkat přece můžete. ;) Na sushi klidně jdětě.

Alesh

tvl, na sushi bych šel hned… 😉
Mein Gott, vztahy vznikají v různém věku, nemusí to být nutně „chození“, což může být i váš případ. Hele, ono to nějak dopadne, když ne dobře… Každopádně bych si nestavět v hlavě hradby, ale spíš mosty, to je určitě lepší varianta. Já bych to s tebou klidně vyměnil, věk, kámošku, šel bych s ní na sushi. A možná krmit kachny nebo do kina. Jo a na kolo, to bych s ní šel určitě. A na brusle. Ježíš, já bych si to tak užil. 😉

anonym

Není zač. Doslova.

Drap

Takových ještě bude.....

dubraro

Jestli se máte rádi, budete chtít být co nejčastěji spolu. To je normální. Věk s tím nemá mnoho společného, láska kvete v každém věku, nikdy není moc brzo ani moc pozdě. Ostatně u židů už byste byli dospělí (kluci ve 13, holky ve 12).

jsemjá

Podle mě spolu chodit klidně můžete.