Vzrušují mě plavající ženy

Už od mládi mě maximalně vzrušuje pohled na plavající ženu. V reálném životě jsem se s tím ještě nikomu nesvěřil a snažím se to v sobě potlačit, abych mohl žít normální život. Nechci skončit v blázinci. Vůbec netuším zda tím ještě někdo trpí, počítám že toto je velmi exotická úchylka.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych to jako úchylku neviděla,mého manžela vzrušují všechny pěkné ženy a je jedno co dělají. Jestli jdou,pracují,spor­tují apod…

Další odpovědi
Losos

A co teprve, kdyby plavala tato dívka.

http://www.all4hu­mor.com/images/fi­les/Huge%20Fat%20W­oman.jpg

Jinak bych si z té „úchylky“ nedělal starost, pěkná žena muže přitahuje a vzruší ikdyž neplave :) V tom případě by jsme se šli léčit všichni :))

anonym

Co je na tom, počítám že je to spíš dobrá zpráva, ne ? Bylo by daleko horší, kdyby ses zaměřil na žraloka – plavajícího …

lerak14

myslím že není hlavně se drž a svěř se odborníkovi neboj se toho