Vzpomínáte si na tento slogan?

„Chcete-li nám někdy psát,tak tři jedničky padesát!“
Doplňuji:
Trošku poradím. Tento pořad uváděl Karel Pech!

Nejlepší odpověď
mojitek

Nad dopisy divaku. Tri jednicky padesat je psč na postu v Praze do Jindrisske ulice
Doplňuji:
Že by zase něco špatně Barbakane???Myslim že ne…

Další odpovědi
wijan

To si teda vzpomínám, ale nejsem si jistá, že si ještě pamatuji, co to bylo – snad „Nad dopisy diváků“?. A v tom sloganu nebylo to „tak“ – jenom „chcete-li nám někdy psát, tři jedničky padesát“. Možná to ale bude pořad o češtině – ale nevím už název.

vagra

Byl to seriál převážně o češtině-Tajemství řeči.
Pro dobré zapamatování směrovacího čísla,vymyslel jako mnemotechnickou pomůcku,pro případné dopisovatele, slogan-
Chcete li nám někdy psát,tři jedničky padesát.

hanulka11

Mohl by to být Kufřík -cestopisný seriál a sám Karel Pech byl tvůrcem toho sloganu.Bylo to směrovací číslo české televize.

anonym

Stejně to hlásili i ve Vlaštovce.

anonym

Že by Toník?

anonym

Ano,i tento pořad uváděl a také televizní seriál Tajemství řeči. Jen si nemůžu vzpomenout na jméno toho malého chlapce,který s nim účinkoval!