Filip84

Vzpomínáte si, který ze zdejších trollů „polykal pokrm“?

Vzpomínáte si? Jeden ze zdejších trollů, respektive jeden z klonů našeho tuze milého velkotrolla, „polykal pokrm“.

Jeden „polykal pokrm“, druhý „polyká prsten z nerezové oceli“.

Že by to byla náhoda? Ne, ne – správně: náhody neexistují! Ja, C ist Richtig: je profesorem mathematiky v koncentračním táboře! 😎

Tak co? Vzpomenete si?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Blb národný (rrihamirek).

„Typická“ česká jídla vždy spolknul. 🤣

Teoreticky polyká leccos i Žolííííík a MUDR PUDR, která/ý/é zase polykal/a/o ty fastfoody, bo co. 😂😂

Další odpovědi
aliendrone

Hapiky

JJ, jako vždy když rozkliknu tvůj dotaz, tak:

  1. anketa
  2. špatná

😁
Fakticky nwm co si vybrat, když si NEVZPOMÍNÁM. Hele, že ty se už ometáš před Kauflandem, že jo? Je ti jasné, že z toho Rokio NEBUDE mít radost!? 😉 😁

Filip84

Mravenec: Sakra, nedělej tu burdel! 🙄 Blb národný nejí žádné jídlo, ale „národný pokrm“, a ten nespolkne, ale polyká. Prostě: polyká národný pokrm, no. Jsi to už úplně doplantal! 😂😂😂

Mravenec

Pardon.🤣

Filip84

aliendrone: Anketa je v pořádku: otázka zní: „vzpomínáš si?“, a pak je na výběr z odpovědí, na které jsi si vzpomněl. Když si nevzpomínáš, no tak nic – já to nepotřebuju vědět, že si nevzpomínáš. 🤦‍♀️

Jinými slovy: anketa je pro ty, co si myslí, že si pamatují.

aliendrone

Filip84>>> Ahááá, to je ale RAFINOVANÉ, muehhehehe! A co poradíš těm, kteří si vzpomenou na NĚKOHO JINÉHO (možnosti tu JSOU!), než nabízí anketní odpovědi? 😉 😁 😁

Filip84

Co by: založej si vlastní anketu, ne? 🙄😅