Damiana

Vzpomenete si se mnou?

Dnes jsou to přesně dva roky, co mi ze života tragicky odešel můj nezapomenutelný a nenahraditelný přítel Petr Muk. Ta doba bez něj je nekonečná a stále nemůžu věřit tomu, co se stalo. Pro mne je tu ale stále, neboť na tak výjimečného muže nikdy nezapomenu…
Jsem přesvědčena, že si jistě zaslouží i vaši vzpomínku.
Děkuji.
http://www.you­tube.com/watch?v=vux­rxBTODLw&featu­re=youtube_gda­ta_player

Doplňuji:
Všem vám upřímně děkuji za projevenou vzpomínku.

Nejlepší odpověď
MK44

Znal jsem ho jen přes média a často jsem říkal: „Jo, Muk, ten se hezky poslouchá“. V generaci po Gottovi a Matuškovi bezesporu patřil k nejlepším zpěvákům. Procítěný, romantický až mystický projev, alespoň na mně tak působí. Naštěstí ho v rádiích dost hrajou a je škoda, že už nepřibude žádná nová písnička…

Další odpovědi
mosoj

Odchod blízkého člověka je bolestivý pro každého.
Důležité je- pokud si to zasloužil- vzpomínat v dobrém!

quentos

Znal jsem ho jen coby zpěváka; každopádně je ho škoda.

led

Za každým človekom zostáva jeho život, činy, priatelia i rodina…Čím známejší je človek, tým sa počet ´pozostalých´ rozrastá…
Na každého, ktorý odišiel, spomíname…

hanulka11

Ano ,vzpomenu s tebou i když jsem ho osobně neznala, byl to milý člověk a líbily se mi jeho písně a jeho projev …

bolak

Já ho taky neznal. Teda samozřejmě vím že existoval, ale nijak zvlášť jsem se o něj a ani o jeho hudbu nezajímal. Tys ho znala osobně? Můžeš sem o něm něco napsat? Jakej byl, jeho životní příběh, prostě cokoliv o něm tvýma očima…

(sory za mou zvědavost)

arygnoc

rád.
a spomínam nielen na Petra Muka a iné celebrity, ale i na obyčajných ľudí.

anonym

Damiano, zdá se neskutečné, že už jsou to dva roky. Naštěstí Petr Muk nazpíval spousty skutečně krásných písní, takže v našich vzpomínkách zůstane určitě napořád.

briketka10

jeho písně se mi líbí, když je hrají v rádiu tak je mi divně a vidím ho..
taky si na něj vzpomenu..

pusinka50

Vždy, když hrají v rádiu jeho písničku, vzpomenu si na něj. Hodně si vytrpěl se svou manio-depresivní poruchou, je mi ho líto

anonym

Já si výročí jeho odchodu užila tak trochu po svém…vyhrabala jsem černobílou fotku z jeho první svatby a vzpomínala nejen na něj…:D

Damiana

ad Arygnoc: Pro mne nebyl celebritou, ale (ne)obyčejným člověkem. A navíc velmi blízkým. Děkuji za vzpomínku.

Damiana

ad Bolak: Tvou zvědavost neukojím, promiň. Je to příliš osobní záležitost.