Avatar uživatele
Damiana

Vzpomenete si se mnou?

Dnes jsou to přesně dva roky, co mi ze života tragicky odešel můj nezapomenutelný a nenahraditelný přítel Petr Muk. Ta doba bez něj je nekonečná a stále nemůžu věřit tomu, co se stalo. Pro mne je tu ale stále, neboť na tak výjimečného muže nikdy nezapomenu…
Jsem přesvědčena, že si jistě zaslouží i vaši vzpomínku.
Děkuji.
http://www.you­tube.com/watch?v=vux­rxBTODLw&featu­re=youtube_gda­ta_player

Doplňuji:
Všem vám upřímně děkuji za projevenou vzpomínku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? quentos, iceT, hanulka11, bolak, briketka10, anonym před 4346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MK44

Odpoveď byla označena jako užitečná

Znal jsem ho jen přes média a často jsem říkal: „Jo, Muk, ten se hezky poslouchá“. V generaci po Gottovi a Matuškovi bezesporu patřil k nejlepším zpěvákům. Procítěný, romantický až mystický projev, alespoň na mně tak působí. Naštěstí ho v rádiích dost hrajou a je škoda, že už nepřibude žádná nová písnička…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Odchod blízkého člověka je bolestivý pro každého.
Důležité je- pokud si to zasloužil- vzpomínat v dobrém!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Znal jsem ho jen coby zpěváka; každopádně je ho škoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Za každým človekom zostáva jeho život, činy, priatelia i rodina…Čím známejší je človek, tým sa počet ´pozostalých´ rozrastá…
Na každého, ktorý odišiel, spomíname…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ano ,vzpomenu s tebou i když jsem ho osobně neznala, byl to milý člověk a líbily se mi jeho písně a jeho projev …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já ho taky neznal. Teda samozřejmě vím že existoval, ale nijak zvlášť jsem se o něj a ani o jeho hudbu nezajímal. Tys ho znala osobně? Můžeš sem o něm něco napsat? Jakej byl, jeho životní příběh, prostě cokoliv o něm tvýma očima…

(sory za mou zvědavost)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

rád.
a spomínam nielen na Petra Muka a iné celebrity, ale i na obyčajných ľudí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Damiano, zdá se neskutečné, že už jsou to dva roky. Naštěstí Petr Muk nazpíval spousty skutečně krásných písní, takže v našich vzpomínkách zůstane určitě napořád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jeho písně se mi líbí, když je hrají v rádiu tak je mi divně a vidím ho..
taky si na něj vzpomenu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Vždy, když hrají v rádiu jeho písničku, vzpomenu si na něj. Hodně si vytrpěl se svou manio-depresivní poruchou, je mi ho líto

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Já si výročí jeho odchodu užila tak trochu po svém…vyhrabala jsem černobílou fotku z jeho první svatby a vzpomínala nejen na něj…:D

před 4340 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

ad Arygnoc: Pro mne nebyl celebritou, ale (ne)obyčejným člověkem. A navíc velmi blízkým. Děkuji za vzpomínku.

před 4346 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

ad Bolak: Tvou zvědavost neukojím, promiň. Je to příliš osobní záležitost.

před 4346 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek