Vzpomenete si na název pořadu O. Kaisera?

Je to velmi starý pořad ve kterém vystupoval Kaiser s pozvanými hosty. Pokud si pamatuji tak tam byl Boris Hybner a předváděl pantomimu na vyprávění vodníka Kaiserem. S p. Knotem předváděli divákům jak se pro film dělá rvačka. Zpívala tam Špinarová. Přišly tam jako nečekaně zpívat jeho kolegové z divadla, Havelka, Kretschmerová. Nebo nejlépe pokud to máte někdo nahrané?

Nejlepší odpověď
annas

Nejde o pořad Možná, že přijde i kouzelník?

Další odpovědi
Danča84

Myslím že Kaiser s Lábusem měli pořad Ruská ruleta, není to ono?

Bennyto

Není to ruská ruleta, to bych tam napsat i p. Lábuse. Tento pořad mnohem starší než ruská ruleta, Kaiser tam byl hodně mladý.
Není to ani Možná přijde přijde kouzelník, byl to čistě jeho pořad několik let před kouzelníkem.