Zlatý

Vzpomenete si na Evu Pilarovou, která dne 14/3 odešla do hvězdného nebe za svými kamarády W. Matuškou a K. Gottem?

Čest její památce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Dost mě to překvapilo. Věděl jsem, že na tom v poslední době nebyla se zdravím dobře, ale netušil jsem, že je to až tak zlé. Je mi to líto, ale nic s tím nenaděláme. Patřila ke generaci zpěváků, která nás (dříve narozené) provázela takřka celým životem a její hlas je nezapomenutelný. Čas běží a při dosažení věku kolem 80 se už nedá nic jiného čekat, než zdravotní problémy a smrt. Bohužel.

Další odpovědi:

Bronzový

Samozřejmě. Škoda jí (stejně jako těch zmíněných dalších)

Zlatý

Ano budu vzpomínat na ni v podstatě každý rok. Jednak znám dobře člověka, který má narozeniny stejný den jako je její úmrtí. A jedna známá je její spolužačka. Tímto si to každý rok budu vybavovat, stejně tak jako její hity, a dobu,kdy je bylo možné slyšet v rozhlase každý den. Namátkou jen společně s Matuškou..Láska nebeská.

Zlatý

Je to smutná zpráva. Ještě nedávno se psalo, že se její stav mírně zlepšil.Maminka Evy Pilarové, které je neuvěřitelných 104 let, tak přežila svou dceru. Čest její památce.

Stříbrný

Měla pěkné písničky a co dodat? Má teď jiné posluchače.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5833
Zlatý led 3129
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2704
Zlatý briketka10 2496
Zlatý Kepler 2262
Zlatý marci1 2015
Zlatý quentos 1746
Zlatý mosoj 1617
Zlatý iceT 1613

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.