annas

Vzpomenete si na Evu Pilarovou, která dne 14/3 odešla do hvězdného nebe za svými kamarády W. Matuškou a K. Gottem?

Čest její památce.

Nejlepší odpověď
orwell

Dost mě to překvapilo. Věděl jsem, že na tom v poslední době nebyla se zdravím dobře, ale netušil jsem, že je to až tak zlé. Je mi to líto, ale nic s tím nenaděláme. Patřila ke generaci zpěváků, která nás (dříve narozené) provázela takřka celým životem a její hlas je nezapomenutelný. Čas běží a při dosažení věku kolem 80 se už nedá nic jiného čekat, než zdravotní problémy a smrt. Bohužel.

Další odpovědi
Arne1

Samozřejmě. Škoda jí (stejně jako těch zmíněných dalších)

Drap

Ano budu vzpomínat na ni v podstatě každý rok. Jednak znám dobře člověka, který má narozeniny stejný den jako je její úmrtí. A jedna známá je její spolužačka. Tímto si to každý rok budu vybavovat, stejně tak jako její hity, a dobu,kdy je bylo možné slyšet v rozhlase každý den. Namátkou jen společně s Matuškou..Láska nebeská.

ten který je

Je to smutná zpráva. Ještě nedávno se psalo, že se její stav mírně zlepšil.Maminka Evy Pilarové, které je neuvěřitelných 104 let, tak přežila svou dceru. Čest její památce.

Kelt

Měla pěkné písničky a co dodat? Má teď jiné posluchače.