Avatar uživatele
annas

Vzpomenete si na Evu Pilarovou, která dne 14/3 odešla do hvězdného nebe za svými kamarády W. Matuškou a K. Gottem?

Čest její památce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Drap, gagaga, orwell, dust8, independent před 1503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dost mě to překvapilo. Věděl jsem, že na tom v poslední době nebyla se zdravím dobře, ale netušil jsem, že je to až tak zlé. Je mi to líto, ale nic s tím nenaděláme. Patřila ke generaci zpěváků, která nás (dříve narozené) provázela takřka celým životem a její hlas je nezapomenutelný. Čas běží a při dosažení věku kolem 80 se už nedá nic jiného čekat, než zdravotní problémy a smrt. Bohužel.

Upravil/a: orwell

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?annas Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Samozřejmě. Škoda jí (stejně jako těch zmíněných dalších)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano budu vzpomínat na ni v podstatě každý rok. Jednak znám dobře člověka, který má narozeniny stejný den jako je její úmrtí. A jedna známá je její spolužačka. Tímto si to každý rok budu vybavovat, stejně tak jako její hity, a dobu,kdy je bylo možné slyšet v rozhlase každý den. Namátkou jen společně s Matuškou..Láska nebeská.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Je to smutná zpráva. Ještě nedávno se psalo, že se její stav mírně zlepšil.Maminka Evy Pilarové, které je neuvěřitelných 104 let, tak přežila svou dceru. Čest její památce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Měla pěkné písničky a co dodat? Má teď jiné posluchače.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek